S.T. Corporation Kimyasal ve Endüstriyel İş Eldivenleri Türkiye Distribütörlüğü


S.T. Corporation'ın Türkiye'deki eldiven dağıtımı, Avrupa distribütörü olan Renmark Ltd aracılığı ile ülke distribütörü olan Aytekin-Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir.

Aytekin-Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş. 1971 yılında Orhan Aytekin tarafından Ankara'da kurulmuştur. Faaliyetlerine yurtiçi mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri ile başlayan firmamız 1974 yılında Adana'ya taşınmıştır. 2000 yılından itibaren Türkiye'deki bazı yabancı kurumlarla çalışmalara başlamış ve bu sırada kendi ihtiyacını karşılamak üzere uluslararası normlara uygun çevre ve iş güvenliği ekipmanlarının ithalatını gerçekleştirmiştir. Bu ürünlerle ilgili Türkiye'deki eksikliği farkeden firmamız, 2007 yılından itibaren aşamalı olarak, kendi branşlarında dünya lideri olan New Pig, Juba ve Towa, ST firmalarının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

1948 yılında Japonya’da kurulmuş olan S.T. Corporation, Tokyo birinci borsasında işlem gören halka açık bir kuruluştur. S.T. Co. Tayland, Vietnam ve Tayvan’daki fabrikalarında PVC ve Nitril endüstriyel ve ev eldivenleri üretmektedir.

30 yıllık ARGE ve sürekli inovasyon sayesinde her ST eldiveni kendi kategorisinde en üst kaliteyi sunmaktadır. Bu kalite ile birlikte kullanım rahatlığı ve sağlık da ST eldivenlerinin en üst düzeyde sunduğu özellikler arasındadır.

Tüm PVC eldivenlerimiz hipo-alerjiktir ve phatalate içermemektedir. Ayrıca eldivenlerimiz arasında antibakteriyel ve cilt nemlendiricili ürünlerimiz de bulunmaktadır.
ST endüstriyel eldivenleri kimyasal dirençleri, kullanım rahatlığı ve uzun dayanımı bir arada düşünüldüğünde en üst değeri sunmaktadır. Ayrıca ev kullanımına da uygun olan ürün gruplarımız yukarıda belirtilen özellikleri ile rakipsizdir. Bir tüketici araştırmasında G4N modeli eldivenimiz İngiltere’de yılın en beğenilen ev eldiveni seçilmiştir.

ST Eldivenleri Türkiye ekibi olarak Türkiye'nin her köşesinde el koruma konusunda en üst kalitede ürün ve hizmet vermeyi hedefliyoruz.

S.T. Corporation Türkiye Resmi İnternet Sitesi
www.steldiven.com

Akdeniz, Ege, İç Anadolu, Marmara bayii
Erkos Çevre Ve İş Güvenliği A.Ş.

İlgili Kişi: Kaan Kostak
İlgili Kişi: Burak Ertek

Tuna Mah. 5500/2 Sok. No: 2-6D 35090 Bornova – İZMİR
Tel : +90 232 486 91 91 (PBX)
Fax : +90 232 486 60
E-mail : info@erkos.com.tr